Rüya Tabirleri / tekstil rüyaları / Rüyada tekstil görmek

Rüyada tekstil görmek

Rüyada tekstil görmek helal rızka kavuşacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine yorumlanır.

Rüyada tekstil gördüyseniz

  • Bazı tanıdıklarınız sizin için bazı konuları halletmeye gönüllü olabilirler veya sizin yerinize bazı işleri yapabilirler.
  • Arkadaşlarınıza anlayış göstermeye çalışın.

Rüyada tekstil makinesi görüldüyse çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, aile hayatının bozulacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bir tekstilde çalıştığını görüldüğünde yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, sorunların tarihe karışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tekstil dükkanı görüldüyse yapılan işte ustalaşılacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, sağlık ve hayır getireceğine, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına yorulur.

Rüyada tekstilde çalışmak rüya sahibi için yeni bir adım atılacağına, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments