Rüya Tabirleri / şurup rüyaları / Rüyada tatlı şurup görmek

Rüyada tatlı şurup görmek

Rüyada tatlı şurup görmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, çabalarının boşa çıkacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada tatlı şurup gördüyseniz

  • İş ilişkileriniz yüzünden tanıyacağınız, ya da tanıdığınız birisi ile uyumlu bir ilişkiye girmeniz olasıdır.
  • Birçok konuda önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır.

Rüyada tatlı şurup içmek rüyayı gören için ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments