Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada taşlı etek görmek

Rüyada taşlı etek görmek

Rüyada taşlı etek görmek mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taşlı etek gördüyseniz

  • En imkansız görünen şey bile gerçek olabilir.
  • Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Rüyada taşlı etek giymek rüya sahibi kişi için kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments