Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada tül etek görmek

Rüyada tül etek görmek

Rüyada tül etek görmek gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada tül etek gördüyseniz

  • Bazı komplikasyonların kendi kendine iyileşmesi için dua etmek yerine, bir şeyler yapmanız ya da önemsiz şeyleri tamamen göz ardı etmeniz gerekiyor olabilir.
  • Bazı kişiler siz farkında olmadan arka planda size destek veriyor olabilirler.

Rüyada yeşil tül etek giymek rüya sahibi kişi için çok büyük insanlar arasına gireceğine, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, büyük bir yenilgi alacağına delalet eder.

Rüyada tül etek giymek hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, kendi patronu olacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, yeni yollara girileceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun tül etek giymek rüya sahibi için gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments