Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada taş ev görmek

Rüyada taş ev görmek

Spread the love

Rüyada taş ev görmek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, maddi açıdan ferahlayacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, işlere nazar değeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada taş ev gördüyseniz

  • Kendinize işlerinizi keyifle yapmanızı sağlayacak konforlu alanlar yaratabilirsiniz.
  • Bazı iş birliklerinizin, ortaklıklarınızın ya da ilişkilerinizin son kullanma tarihi dolmuş olabilir.

Rüyada yeni taş ev görüldüyse kötü ve zor günler geçireceğine, maddi olarak zor bir döneme girileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada deniz taşıp eve girmesi ödemelerini yapamaz hale geleceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, gönlünün rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada taş ev alındığında böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, işe ve aşa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük taş ev görüldüyse hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada taş ev yıkılması çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada taş eve girmek rüyayı gören için elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada taş ev satın alınması her zaman hak ettiğini alacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, kendisini eve kapatacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıkık taş ev görmek kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz taş ev görüldüyse çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, makam ve rızık sağlayacağına, alım zorluğu yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada taş evde oturmak bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, onun zamanını çalacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına tabir olunur.

Rüyada taş ev yapmak keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.