Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada tankın içinde asker görmek

Rüyada tankın içinde asker görmek

Rüyada tankın içinde asker görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tankın içinde asker gördüyseniz

  • Maddi açıdan daha dikkatli olmanız, bütçe yapmanız veya harcamalarınızı kontrol altına almanız gereken zamanlardasınız.
  • Kendinize veya bir yakınınıza ait önemsiz bir sağlık sorununu büyüterek telaşlanmanız mümkün.

Rüyada tank içinde olmak büyük başarıların göğüsleneceğine, maddi gücünün eksileceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada tankın içine girmek geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments