Rüya Tabirleri / tank rüyaları / Rüyada askeri tank görmek

Rüyada askeri tank görmek

Rüyada askeri tank görmek işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine alamettir.

Rüyada askeri tank gördüyseniz

  • Yarın işler güzelleşiyor.
  • Nedensiz şekilde artan ilgi sizi memnun edebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada askeri tank kullanmak neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments