Rüya Tabirleri / tank rüyaları / Rüyada tank görmek

Rüyada tank görmek

Rüyada tank görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına alamettir.

Rüyada tank gördüyseniz

  • Hayatınızda işiniz her şeyden önce geliyor.
  • Aslında ilginizi çekmemesine ya da istememenize rağmen, bazı koşulları kabul edebilir, bazı girişimlerde bulunabilir, bazı konularda gönüllü hizmet verebilir ya da karşınızdaki kişileri kıramayabilirsiniz.

Rüyada büyük tank görüldüğünde yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada tank devrilmesi hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına delalet eder.

Rüyada tank silah görüldüğünde dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tankla savaşmak mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine yorulur.

Rüyada su tankı görüldüğünde huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, yüksek bir makamı olacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, yeni bir iş bulacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tank sürmek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tankın uçtuğunu görüldüğünde sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada tankın altında kalmak rüyayı gören kişi için sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada polis tankı görüldüğünde başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada denizde tank görmek herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, hayallerinin gerçek olacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına delalet eder.

Rüyada uçan tank görüldüğünde büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, güzel günler için yaşayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına işarettir.

Rüyada tank sürdüğünü görmek evlatların hayırsız çıkacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, para ve zaman ayıracağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada savaş tank görmek kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, korkulan bir şeyin başa geleceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine delalet eder.

Rüyada tank yıkamak rüya sahibi için işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, insanların hayır dualarını alacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, zenginlik elde edeceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tank yapıldığında iyi insanlarla arkadaş olunacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, elinin de bolluk göreceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada tankla gezmek zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, ticaret ehli kişi olacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada tanktan kaçmak maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına delalettir.

Rüyada tank mermisi görülmesi hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, doyasıya hasret gidereceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tank patlatmak önemli bir lider haline geleceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, helal ve geniş rızık elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil tank görüldüyse girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, maddi gücünü yitireceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine delalet eder.

Rüyada tank asker görüldüyse rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanka binmek rüya sahibi kişi için eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada beyaz tank görüldüğünde istediği gibi alışverişe gideceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski tank görmek şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada evin önünde tank görmek hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, güç ve para kaybedeceğine alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada tank kullanmak imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, rüya sahibinin içine kapanacağına delalettir.

Rüyada oyuncak tank görüldüyse parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, birikmiş parasının olacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada tank satın alındığında kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine alamettir.

Rüyada süt tankı görmek hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, işinin gücünün de rast gideceğine yorulur.

Rüyada tank top görüldüyse kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine delalet eder.

Rüyada düşman tankı görüldüğünde kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, geçim derdinin biteceğine inanılır.

Rüyada tank uçak görülmesi uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada tankın üstünde olmak rüyayı gören kişi için daima secde ve şükür edeceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, bir sıkıntıya girmeye işarettir.

Rüyada tank atışı görmek kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, kurulu düzenin bozulacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments