Rüya Tabirleri / sudan rüyaları / Rüyada sudan taş toplamak

Rüyada sudan taş toplamak

Rüyada sudan taş toplamak sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sudan taş toplamak gördüyseniz

  • Dışarıya karşı zayıf bir kişilik sergileyebilirsiniz.
  • Yardımcı kişilerin huzuru bulmanıza katkısı olabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sudan taş çıkarmak mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments