Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada suda büyük balık görmek

Rüyada suda büyük balık görmek

Rüyada suda büyük balık görmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, sonra kendi işini kuracağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine işarettir.

Rüyada suda büyük balık gördüyseniz

  • Farklılıkları belirtip yolunuza devam edin.
  • Daha fazla sosyalleşerek, eski tanıdık veya meslektaşlarla bir araya gelerek ya da iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanarak belli konularda başarı veya ilerleme kaydedebilirsiniz.

Rüyada suda büyük balık tutmak yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada suda büyük balık yakalamak rüya sahibi kişi için düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, maddi zararının giderileceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments