Rüya Tabirleri / subay rüyaları / Rüyada subay görmek

Rüyada subay görmek

Rüyada subay görmek ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına alamettir.

Rüyada subay gördüyseniz

  • Olayların merkezinde olmak isteyebilir veya her konunun size bağlanmasını izlemek zorunda kalabilirsiniz.
  • Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada subaylığı kazanmak yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, eğitimlerinin iyi olacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada subaya sarılmak teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, çocuk sahibi olunacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada subayla evlenmek ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya alamet etmektedir.

Rüyada subay olduğunu görmek karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, daima afiyette olacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada havacı subay görülmesi sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, endişelerin ve dertlerin biteceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, dış ticarete atılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının subay olduğunu görüldüyse uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada subaydan tokat yemek rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada subay sevgili görüldüğünde rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, derin bir nefes alacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş subay görüldüyse kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Rüyada subay üniforması giymek rüya sahibi kişi için kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına alamet eder.

Rüyada sivil subay görüldüğünde hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada emekli subay görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada subayla tokalaşmak manevi huzurdan da nasipleneceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına inanılır.

Rüyada kendini hava subayı olarak görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada subay dövmek önemli ve büyük adımlar atacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına yorulmaktadır.

Rüyada subay şapkası takmak rüya sahibi için üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine delalettir.

Rüyada yabancı subay görüldüğünde sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine yorulur.

Rüyada jandarma subayı görmek güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada subayla konuşmak çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada hava subayı görmek attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, hayatının ve planlarının bozulacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada deniz subayı ile evlenmek rüya sahibi için yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına delalettir.

Rüyada tanıdık birini subay olarak görüldüğünde çok mutlu olacağı günler geçireceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada subaya selam vermek verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada subayla nişanlanmak kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, kötü yollara gireceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada subay olmak doğru olanı seçeceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bayan subay görmek dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada subay asker görüldüğünde hayata daha sıkı tutunacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına alamet eder.

Rüyada subay okulu görülmesi sakınılan bir şeye nazar değeceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine işarettir.

Rüyada kardeşinin subay olduğunu görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments