Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada soğuk su görmek

Rüyada soğuk su görmek

Rüyada soğuk su görmek büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada soğuk su gördüyseniz

  • Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir.
  • yeniliklerle birlikte kendinize oldukça hızlı bir yol seçmeyi planlıyorsunuz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eşine soğuk su vermek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada babaya soğuk su vermek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada soğuk suyla yıkandığını görülmesi makam ve rütbe edineceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada soğuk suya dokunmak yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, onun her zaman başında olacağına yorulur.

Rüyada soğuk suyla saçını yıkamak aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, beden sağlığının zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada soğuk suya atlamak rüya sahibi için yanlış işlere girip mutsuz olacağına, yatırımlarının kar getireceğine, gitmediği yerlere gideceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine alamettir.

Rüyada soğuk suya dalmak huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, günahkar olacağı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada soğuk suya düşmek rüyayı gören kişi için bazı adımlar atacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada üzerine soğuk su dökmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada soğuk suyla kafa yıkamak rüya sahibi kişi için kalp kırıklığına neden olacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada soğuk su içmek istemek sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, rahatın ve konforun geleceğine, işlerinin de rast gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hortumdan soğuk su içmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına alamettir.

Rüyada sırtına soğuk su dökülmesi çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, geleceğin güzel olacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, işlerinin bu sayede açılacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada soğuk suda yüzmek rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada soğuk su dağıtmak olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, yüksek bir makamı olacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına alamet eder.

Rüyada soğuk su dökmek beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada soğuk suyla çay demlemek haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada soğuk su doldurmak rüyayı gören için kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bebeği soğuk suyla yıkamak rüyayı gören için işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, iftiraya maruz kalınacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, adının tüm dünyaya yayılacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada soğuk su vermek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada saçını soğuk suyla yıkamak dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, onlarla arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada soğuk suda yıkanmak herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, lüks şekilde yaşayacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada soğuk su içmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada soğuk su istemek rüyayı gören kişi için yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sıcak soğuk su görülmesi çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, elindeki işi rayına oturtacağına tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yüzünü soğuk suyla yıkamak aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, genç kimselere eğitim vereceğine, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada üstüne soğuk su dökülmesi zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, kazancını katbekat arttıracağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada başından soğuk su dökmek rızkından ve gelirinden olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada soğuk suya girmek rüya sahibi kişi için çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, büyük mutluluk duyulacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, ruhen rahatlığa erileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kafayı soğuk suyla yıkamak masa başı bir işe gireceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada soğuk su taşımak aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, insanlarla arasının iyi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamamda soğuk suyla yıkanmak kötülüklerden uzak kalacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada çocuğu soğuk suyla yıkamak inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına işaret eder.

Rüyada soğuk su almak gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, sorunları başarıyla çözmeye, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada soğuk su aramak süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine işaret eder.

Rüyada soğuk suyla ıslanmak rüya sahibi kişi için sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada soğuk su içmek görmek elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments