Rüya Tabirleri / yılan rüyaları / Rüyada siyah yılanın zehir püskürtmesi

Rüyada siyah yılanın zehir püskürtmesi

Rüyada siyah yılanın zehir püskürtmesi uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, zor günlerin yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah yılanın zehir püskürtmesi gördüyseniz

  • Kendi planlarınıza güvenmeniz daha olumludur.
  • Farklı yaklaşımları da dikkate almanız gerekiyor.

Rüya yorumcularına göre rüyada siyah yılan zehrini çıkarmak dine ve Allah’a yakınlaşacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada siyah yılan zehrini akıtmak insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments