Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada siyah yeni ayakkabı görmek

Rüyada siyah yeni ayakkabı görmek

Rüyada siyah yeni ayakkabı görmek hatadan dolayı zarar edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada siyah yeni ayakkabı gördüyseniz

  • Sağlıkla ilgili bazı konuların da boş verilmemesi gerekiyor.
  • Planlarınızı uyarlamaya hazır olun.

Rüyada siyah yeni ayakkabı alındıysa kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, yaşama dört elle sarılacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada siyah yeni ayakkabı giymek sıkıntılı günler geçireceğine, işlerinden feragat edeceğine, tüm isteklerine kavuşacağına, elini haramdan uzak tutacağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments