Rüya Tabirleri / şişe rüyaları / Rüyada şişede soğuk su görmek

Rüyada şişede soğuk su görmek

Rüyada şişede soğuk su görmek kalıcı başarıyı yakalayacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada şişede soğuk su gördüyseniz

  • Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz.
  • Hoşa gitmeyen gelişmeler veya programdaki ufak değişiklikler aslında her şeyin en iyisi için meydana geliyor.

Rüya tabirlerine göre rüyada şişeden soğuk su içmek çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, hak yolunu bulacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments