Rüya Tabirleri / karı rüyaları / Rüyada sevdiği kişinin karısını görmek

Rüyada sevdiği kişinin karısını görmek

Rüyada sevdiği kişinin karısını görmek geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin karısını gördüyseniz

  • Yeni boyutlara doğru gidiyorsunuz.
  • Özel yaşamınıza veya planlarınıza zarar verebilecek kişilerle konuşurken kelimeleri dikkatli kullanmanızda fayda var.

Rüyada ölen kişinin karısını öpmesi gözlerindeki yaşın kuruyacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments