Rüya Tabirleri / şerbet rüyaları / Rüyada şerbet görmek

Rüyada şerbet görmek

Rüyada şerbet görmek hem dua alacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada şerbet gördüyseniz

  • Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir.
  • Birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız kişilerle kutlama benzeri toplantılar söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada şerbet hazırlamak hayatının kolay ve güzel geçeceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, elinin de bolluk göreceğine, bir bebek sahibi olacağına delalettir.

Rüyada şerbet pişirmek rüyayı gören kişi için parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine delalettir.

Rüyada kaynayan şerbet görülmesi iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada şerbeti yere dökmek sevinç ve mutluluğa, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, kazancın daha da artacağına, aradığı kişiyi bulacağına delalettir.

Rüyada buzlu şerbet görülmesi her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada üzerine şerbet dökülmesi rüya sahibi kişi için Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, aşkının da kalıcı olacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şerbet içirmek rüya sahibi kişi için daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada şerbet yapılması alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yere şerbet dökülmesi uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, rakipleri mağlup edeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada halıya şerbet dökülmesi maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada bademli şerbet içmek rüyayı gören kişi için çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada okunmuş şerbet içmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tatlı şerbeti yemek rüya sahibi için yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada şerbet verilmesi çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada pekmez şerbeti içmek yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, alım gücünün artmasına yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada bebeğe şerbet vermek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada şerbet alındıysa sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada nişan şerbeti içmek şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada limon şerbeti içmek sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada cennet şerbeti içmek sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına yorumlanır.

Rüyada üstüne şerbet dökmek rüyayı gören kişi için hayatının alt üst olacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, şöhret ve itibar kazanacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada şerbet kaynatmak uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şerbete ekmek banmak rüyayı gören için yalnız kalmak isteyeceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şerbet tatmak manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, çok güzel işlere gireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına alamettir.

Rüyada şerbet satmak hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada şerbet istemek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, giden birinin geri döneceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada şerbete basmak bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada şerbet içmek kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada şerbetle abdest alındıysa çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, kurulu düzeninin olacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kar şerbeti görüldüyse sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada birinin şerbet dağıttığını görmek kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, güzel huylarının değişeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada camide şerbet içmek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada şerbet döküldüğünü görüldüyse yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, işinin yoluna gireceğine, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada çilek şerbeti içmek rüyayı gören kişi için her şeyin ters gideceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada birinin elinden şerbet içmek elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada arıya şerbet vermek maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, hasadının tarlasında kalacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına delalet eder.

Rüyada düğün şerbeti görmek attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bardakta şerbet görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada vişne şerbeti içmek yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre rüyada şerbetin taşması elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mevlit şerbeti içmek rüya sahibi kişi için yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şerbet içtiğini görmek daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada şerbet dağıtmak sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, gamsız bir hayat süreceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine işarettir.

Rüyada şerbet kazanı görüldüğünde eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına alamet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölmüş birine şerbet vermek kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, kısmetlerinin de kapanacağına, kötü yollara gireceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, çok büyük bir acı duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şerbet yapmak görüldüyse sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, dualarının karşılığını göreceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada hastaya şerbet vermek eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz şerbet içmek işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada nar şerbeti içmek ticarette başarılı olacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SümeyRa KLş

Bir başkasının rüyasında bana oradan kalk üzerine şerbet dökülecek diye uyarma yaptığı halde ben kalkmayıp üzerime borudan şerbet dökülmüş bu ne anlama gelmektedir