Rüya Tabirleri / bal rüyaları / Rüyada bal şerbeti görmek

Rüyada bal şerbeti görmek

Rüyada bal şerbeti görmek zor durumda kalacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, çok günah işleyeceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bal şerbeti gördüyseniz

  • Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının.
  • Yalnızsanız kalıcı ilişkiler gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada bal şerbeti içmek geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına yorumlanır.

Rüyada bal şerbeti yapıldıysa ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, eski enerjisini bulacağına, en gösterişli arabalara bineceğine, şansın yaver gideceğine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments