Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada şehir manzaralı ev görmek

Rüyada şehir manzaralı ev görmek

Rüyada şehir manzaralı ev görmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şehir manzaralı ev gördüyseniz

  • Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.
  • Bazı konularda geç kalabilir veya erken davrandığınız için sorun yaşayabilirsiniz veya bazı şeylerin azı bazılarının fazlası sorun yaratabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada odadan şehir manzarası izlemek karanlık zamanların aydınlanacağına, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments