Rüya Tabirleri / sarımsak rüyaları / Rüyada sarımsak turşusu görmek

Rüyada sarımsak turşusu görmek

Rüyada sarımsak turşusu görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, sağlık içinde yaşanacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına yorumlanır.

Rüyada sarımsak turşusu gördüyseniz

  • Kararsızlıklarınız bazen başınıza dert açabilir.
  • En iyi durumda bile aldatılma korkusu duymanız olasıdır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sarımsak turşusu yemek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarımsak turşusu yapmak istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, işinde başarılı olacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, onlardan büyük hayır göreceğine, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments