Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada saksıda içinde yılan görmek

Rüyada saksıda içinde yılan görmek

Rüyada saksıda içinde yılan görmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, kazançlı işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada saksıda içinde yılan gördüyseniz

  • Yeteneklerinizden şüphe duyan kişileri haksız çıkartmalısınız.
  • Maddi durumunuz veya özel evraklarınızı ilgilendiren konular dikkat gerektiriyor.

Rüyada saksı içinde yeşillik görülmesi kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya delalettir.

Rüyada saksı içinde gül görüldüyse tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada saksı içinde kaktüs görüldüğünde borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada saksı içinde ağaç görüldüğünde ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada saksı içinde çiçek görmek kazancının da aynı oranda artacağına, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, hayatının alt üst olacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada saksı içinde solucan görülmesi kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına alamettir.

Rüyada saksı içinde bitki görülmesi böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada saksı içinde toprak görüldüyse sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, eşinden yana huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments