Rüya Tabirleri / saçı rüyaları / Rüyada saçını koyu görmek

Rüyada saçını koyu görmek

Rüyada saçını koyu görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada saçını koyu gördüyseniz

  • Bazı kişilerin size dayattığı değişiklikler ani tepkiler vermenize neden olabilir.
  • Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz.

Rüyada saçını koyuya boyatmak sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments