Rüya Tabirleri / jöle rüyaları / Rüyada saç jölesi görmek

Rüyada saç jölesi görmek

Rüyada saç jölesi görmek karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine inanılır.

Rüyada saç jölesi gördüyseniz

  • İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümlenme yoluna giriyor.
  • Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada saça jöle sürmek rüyayı gören kişi için hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, işlerindeki bereketin kaçacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments