Rüya Tabirleri / saç rüyaları / Rüyada saç uçlarını sarı görmek

Rüyada saç uçlarını sarı görmek

Rüyada saç uçlarını sarı görmek sorunların bir bir çözüleceğine, kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saç uçlarını sarı gördüyseniz

  • Çevrenin beğenisini kazanacaksınız.
  • Daha az denemiş yollar deneyebilirsiniz.

Rüyada saç uçlarını sarıya boyatmak gözlerindeki yaşın kuruyacağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada saç uçlarının sarı olması aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments