Rüya Tabirleri / saçı rüyaları / Rüyada saçında yılan görmek

Rüyada saçında yılan görmek

Rüyada saçında yılan görmek büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, yüksek moralli olacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçında yılan gördüyseniz

  • Evde veya işinizde yapacağınız değişiklikler yaşam tarzınızı geliştirmenize yardım edebilir.
  • Hazırlıklı olmanız durumunda yaşananların planlarınızı bozmasını engelleyebilirsiniz.

Rüyada saçından yılan çıkması rüya sahibi için çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur

Rüyamda bir yılan vardı daha önce tanıdığım biriydi . Diğer yılanlardan farklıydı ama görünüşünü hatırlamıyorum. Saçımın bı tutamının ucundan başlayarak saçımı yutarak köküne kadar geldi güvendiğim için sanırım normal bı şekilde yılana bakıyordum. En son köküne geldiğinde kopardı saçımı canım yandığı için artık tepkisi bakmayı kesmiştim. Sonra garip bir surete büründü nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama cindi sanırım. Bir sürü dua okuyordum hiç durmadan sonra uyandım.

Yeşim

Rüyamda saçımdan.ince uzun yılana benzer birşey akıyordu.ama üzerime dolanmadi veya saldırması.anlami nedir acaba