Rüya Tabirleri / sac rüyaları / Rüyada saç tutamı görmek

Rüyada saç tutamı görmek

Rüyada saç tutamı görmek sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada saç tutamı gördüyseniz

  • Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor.
  • Bazı komplikasyonların kendi kendine iyileşmesi için dua etmek yerine, bir şeyler yapmanız ya da önemsiz şeyleri tamamen göz ardı etmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada elinde saç tutamı görüldüğünde çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, büyük maddi kayıp verileceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments