Rüya Tabirleri / Rüyada resepsiyon görmek

Rüyada resepsiyon görmek

Rüyada resepsiyon görmek kem gözlü insanların uzaklaşacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada resepsiyon gördüyseniz

  • İstemeniz durumunda sizi çok az şey engelleyebilir.
  • Çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada otel resepsiyon görüldüğünde olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments