Rüya Tabirleri / kutu rüyaları / Rüyada posta kutusu görmek

Rüyada posta kutusu görmek

Rüyada posta kutusu görmek rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, çalışmaları ile takdir toplayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada posta kutusu gördüyseniz

  • İkna kabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız.
  • Biraz umursamaz olmanız durumundaysa ne istediğinizi daha net olarak anlayabilirsiniz.

Rüyada dolu posta kutusu görüldüğünde isteklerinin yerine geleceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada posta kutusunu açmak makamının ve itibarının yükseleceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada posta kutusunda mektup görüldüyse istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, huzurunun eski haline döneceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, yüzüne kan geleceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, başının belaya girmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada posta kutusuna bakmak hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments