Rüya Tabirleri / peynir rüyaları / Rüyada peynirli simit görmek

Rüyada peynirli simit görmek

Rüyada peynirli simit görmek devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peynirli simit gördüyseniz

  • Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz şikayetlerden kurtulmanızı sağlayabilir.
  • Daima bir barut fıçısının üzerinde oturuyormuşsunuz gibi bir durumdasınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada peynir simit yemek etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments