Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada pembe etek görmek

Rüyada pembe etek görmek

Rüyada pembe etek görmek düşmanından uzak olacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine işaret eder.

Rüyada pembe etek gördüyseniz

  • Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin.
  • Kısa zamanda sıkılarak o ortamı terketme arzuları duyabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada toz pembe etek giymek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pembe etek diktirmek canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, işlerinde başarılı olacağına, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeni pembe etek giymek işinde bol kazanç elde edeceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pembe etek denemek rüya sahibi kişi için mutluluk ve huzur bulacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada pembe etek almak yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments