Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada parlak siyah ayakkabı görmek

Rüyada parlak siyah ayakkabı görmek

Rüyada parlak siyah ayakkabı görmek yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak siyah ayakkabı gördüyseniz

  • İş hayatınıza dikkat edin.
  • Aşk anlayışınızı değiştirecek sürpriz olaylara hazırlıklı olunuz.

Rüya tabircilerine göre rüyada parlak siyah ayakkabı giymek rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, düşünceli ve dalgın olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments