Rüya Tabirleri / pantolon rüyaları / Rüyada pantolona yılan girmesi

Rüyada pantolona yılan girmesi

Spread the love

Rüyada pantolona yılan girmesi kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pantolona yılan girmesi gördüyseniz

  • Kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz.
  • Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız.

Rüyada pantolondan yılan çıkması rüya sahibi kişi için ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, az çalışarak çok gezeceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Bir yorum

  1. Rüyamda yatıyordum ve yatağıma yılan girdi. Ardından kemer tarafından pantolonun içine girdi. Fark edince yılanın vücudunu elime sarıp çekerek çıkarmaya çalışıyordum ve çıkmıyordu.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.