Rüya Tabirleri / maşa rüyaları / Rüyada örtülü masa görmek

Rüyada örtülü masa görmek

Rüyada örtülü masa görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, zor ve kötü günler geçireceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada örtülü masa gördüyseniz

  • Evinizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren olumlu haberler söz konusu olabilir.
  • İyi tanımadığınız kişılerden gelebilecek olumsuz yaklaşımlar, ortamdan istediğiniz zevk alamamanıza sebep olabilir.

Rüyada kırmızı örtülü masa görüldüğünde kazancını bu kişiden elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, eline geçen paraları tutamayacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil örtülü masa görüldüğünde geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments