Rüya Tabirleri / okul rüyaları / Rüyada okulda su görmek

Rüyada okulda su görmek

Rüyada okulda su görmek gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada okulda su gördüyseniz

  • Planlarda bazı düzenlemeler yapılması gerekiyor olabilir.
  • Bazı işlerin yolunda gidebilmesi ya da daha hızlı ilerleyebilmesi için, risk almanız gerekebilir.

Rüyada okulu su basması sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, işlerinde yenilikler yapacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına işaret eder.

Rüyada okulu su bastığını görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, bol dua edeceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments