Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada nişan evi görmek

Rüyada nişan evi görmek

Rüyada nişan evi görmek yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, onları rahat ettireceğine, adını işiyle duyuracağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada nişan evi gördüyseniz

  • Artık sizin için faydalı olmayan şeyleri hayatınızdan çıkartmalısınız.
  • Destek alabilirsiniz.

Rüyada nişan evine gitmek rüyayı gören kişi için başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, yüzüne kan geleceğine, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments