Rüya Tabirleri / yorgan rüyaları / Rüyada nakışlı yorgan görmek

Rüyada nakışlı yorgan görmek

Rüyada nakışlı yorgan görmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, kötü yola sapmayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına işaret eder.

Rüyada nakışlı yorgan gördüyseniz

  • Belli kişilerin veya grupların ilgisini çekmek istiyorsanız kendinizi göstermenizde fayda var.
  • Konunun çok üzerine gitmemekte fayda var.

Rüyada beyaz nakışlı yorgan görmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments