Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada mutfakta kedi görmek

Rüyada mutfakta kedi görmek

Rüyada mutfakta kedi görmek sıkıntılar son bulacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada mutfakta kedi gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız.
  • En ufak şeyi dahi büyütmeye devam etmeniz durumunda, stratejik anlamda çok büyük hatalar yapma riskiniz artabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mutfağa kedi girmesi büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, başkalarının malına göz dikeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mutfakta kedi yavrusu görüldüyse rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments