Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada mor renkli ayakkabı görmek

Rüyada mor renkli ayakkabı görmek

Spread the love

Rüyada mor renkli ayakkabı görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, yolunda huzurla devam edeceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mor renkli ayakkabı gördüyseniz

  • İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir.
  • İkili ilişkilerinizi, iş hayatınızı veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda hassasiyet gerektiren olaylar yaşanabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeni mor renk ayakkabı giymek işlerinin yaver gideceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mor renk ayakkabı giymek kendisini daha rahat hissedeceğine, birikmiş parasının olacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına yorumlanır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.