Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada mezarın yanında ev görmek

Rüyada mezarın yanında ev görmek

Rüyada mezarın yanında ev görmek yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, paslı bir çiviye basabileceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarın yanında ev gördüyseniz

  • Bazı planlarda değişiklikler söz konusu olabilir.
  • Eğer, önlem almazsanız sorunlarınız büyüyebilir.

Rüyada boş mezarın yandığını görülmesi takdir edilip her konuda destek göreceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarın yanına gitmek rüya sahibi için uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, hayattan hiç zevk alamaz olacağına alamet eder.

Rüyada mezarın yanına uzanmak rahat şekilde geçineceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada mezar yanında uyumak yeni ev eşyaları alınacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada mezarın yanında ağlamak yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada boş mezarın yanında oturmak laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, hiç beklenmedik şeyler yapacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, anne baba duasının alınacağına işarettir.

Rüyada mezar yanından geçmek rüya sahibi kişi için kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada mezar yanında yatmak para sıkıntısına düşmeyeceğine, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada mezarın yanında oturmak uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada mezar yanında durmak kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, bilmediği duyguları tadacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments