Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada mezar üstünde su görmek

Rüyada mezar üstünde su görmek

Rüyada mezar üstünde su görmek gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, anne babayla ters düşüleceğine inanılır.

Rüyada mezar üstünde su gördüyseniz

  • Kararlarınıza bağlı kalmalısınız.
  • Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada mezar üstüne su dökmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments