Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada mezar üstünde para görmek

Rüyada mezar üstünde para görmek

Rüyada mezar üstünde para görmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezar üstünde para gördüyseniz

  • Ne kadar azını hayal ederseniz o kadar fazla şey elde edebilirsiniz.
  • Resmi kurum veya kuruluşlarla işlerinize zaman ayırabilir, hukuki veya değil değişik anlaşmalar yapabilirsiniz.

Rüyada mezarın üstünden para almak mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments