Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde toplu para görmek

Rüyada elinde toplu para görmek

Rüyada elinde toplu para görmek şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elinde toplu para gördüyseniz

  • Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir sürece giriyorsunuz.
  • Sizi eleştiren ya da gayretlerinizin karşılığını görmenizi sağlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada ele toplu para geçmesi epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments