Rüya Tabirleri / Rüyada merhum görmek

Rüyada merhum görmek

Rüyada merhum görmek kalbini tekrar hayata açacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sıkıntılar son bulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada merhum gördüyseniz

  • Duygusal konuları bir kenara bırakmalısınız.
  • Meydana gelecek tartışmalı ortamları sakinleştirmeniz neredeyse imkansız olabilir.

Rüyada merhumla konuşmak bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, hayırlı bir evlat olacağına yorulmaktadır.

Rüyada merhum anneyi görüldüyse fakir fukaranın karnının doyurulacağına, iş yaşantısında hırslanacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada merhuma sarılmak çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına işarettir.

Rüyada merhum babayı görmek boş kuruntularla uğraşacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada merhum cumhurbaşkanı görülmesi yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, kazalara ve belalara yakın duracağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına delalettir.

Rüyada merhum dedesini görüldüyse vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments