Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada mavi kadın görmek

Rüyada mavi kadın görmek

Rüyada mavi kadın görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, arabasını ve toprağının olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi kadın gördüyseniz

  • Belli bir ilişkiyi veya projeyi devam ettirmek ya da başlatmak için ilginç fikirleriniz olabilir.
  • Sizin için önemli kişilerle aldığınız kararları detaylandırıyor olabilirsinİZ.

Rüyada mavi kadın ayakkabısı görüldüğünde işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gözleri mavi kadın görüldüğünde sıkıntının günden güne artacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi kadın elbisesi görülmesi zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments