Rüya Tabirleri / maşa rüyaları / Rüyada masada para görmek

Rüyada masada para görmek

Rüyada masada para görmek sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, büyük takdir toplanacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada masada para gördüyseniz

  • Özel bir kişiye yapacağınız ziyaret ilişkinizi güçlendirebilir.
  • Varmak istediğiniz yere ulaşma yolunda çok dikkatli adımlar atmalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada masaya para koymak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına alamettir.

Rüyada masadan para alındıysa üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, acı tecrübeler edineceğine, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, işinde profesyonel kimse olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments