Rüya Tabirleri / masa rüyaları / Rüyada masa üzerinde para görmek

Rüyada masa üzerinde para görmek

Rüyada masa üzerinde para görmek hayli sağlam başarılara imza atacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada masa üzerinde para gördüyseniz

  • Kulaktan dolma bilgilerin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin.
  • Heyecanlı programlar ya da tatil planları yapabilir veya stresinizi azaltmanın yollarını bulabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada masanın üzerinde oturmak huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada masa üzerinde yürümek eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada masa üzerinde çiçek görüldüğünde hayattan yana yüzünün güleceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, tatsızlıkların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada masanın üzerine çıkmak rüya sahibi kişi için kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına, bol bol hayır duası alınacağına alamettir.

Rüyada masanın üzerinde namaz kılmak rüya sahibi kişi için çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments