Rüya Tabirleri / manav rüyaları / Rüyada manavda yeşillik görmek

Rüyada manavda yeşillik görmek

Rüyada manavda yeşillik görmek büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, çok zor günler geçireceğine, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada manavda yeşillik gördüyseniz

  • Değişime direnmemelisiniz.
  • Bardağın dolu tarafına odaklanmalısınız.

Rüyada manavdan yeşillik almak canının kıymetini bileceğine, kötü sözler duylacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments