Rüya Tabirleri / maydanoz rüyaları / Rüyada maydanoz görmek

Rüyada maydanoz görmek

Rüyada maydanoz görmek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada maydanoz gördüyseniz

  • İlişkilerinizi canlandırabilir, güçlendirebilir veya yeni kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.
  • Bazı hayallerin gerçek olabilmesi için, o yolda bazı adımlar atılması gerekebilir.

Rüyada maydanozlu börek görülmesi işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada kıvırcık maydanoz görmek bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil maydanoz ve marul görmek aksi şekilde daha da kamçılayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı maydanoz görülmesi kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, kişinin hayatını allak bullak edeceğine tabir olunur.

Rüyada solmuş maydanoz görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine, rakiplerini alt edeceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada maydanoz yemek hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz maydanoz görülmesi kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, dini inançların güçleneceğine, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada maydanozlu köfte görmek aile hayatının kötüye gideceğine, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine delalettir.

Rüyada maydanoz yaprağı görmek aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliye maydanoz vermek insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, o işi canlandıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada maydanoz aramak rüya sahibi kişi için tatsızlıkların ortadan kalkacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada maydanoz verdiğini görüldüğünde hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, daha zengin hale geleceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada maydanoz koparmak rüyayı gören kişi için ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine tabir olunur.

Rüyada maydanoz yeşillik görülmesi elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada suda maydanoz görüldüğünde girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada maydanoz desteklemek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, çok rahat bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada maydanoz yediğini görüldüyse sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada maydanoz alınması çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, yanlış yatırımlar yapacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru maydanoz görüldüyse uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yeni bir makama sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada maydanozlu peynir görmek tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağızdan maydanoz çıkarmak içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada maydanoz ağacı görmek atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine işarettir.

Rüyada maydanoz dikmek rüya sahibi kişi için hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada soğan ve maydanoz görüldüyse içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada marketten maydanoz alındıysa aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, malının ve kazancının tam olacağına delalettir.

Rüyada maydanoz kesmek rüyayı gören kişi için bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada maydanoz sulamak bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada maydanoz seçmek tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine rivayet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada maydanoz kusmak hayatının kötüye doğru gideceğine, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada maydanoz duymak eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada maydanoz koklamak hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada birinin sana maydanoz vermesi kısmetinin ve şansının kapanacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Rüyada maydanoz yemek görüldüğünde çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, makama ve rızka sahip olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada maydanoz temizlemek rüya sahibi kişi için eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine alamettir.

Rüyada oruçlu iken maydanoz yemek rüyayı gören kişi için istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kıyılmış maydanoz görüldüyse sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, hayatının tamamen altüst olacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada maydanoz yedirmek rüya sahibi kişi için hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, böylece işlerini yoluna sokacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine alamet eder.

Rüyada maydanoz temizlemek görüldüğünde keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalettir.

Rüyada maydanoz ayıklamak rüya sahibi için atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabakta maydanoz görülmesi hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada maydanoz atmak korkularının yok olacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada maydanoz kurutmak aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, keyfinin yerine geleceğine, inancını bir kenara atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada maydanoz satmak yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya rivayet etmektedir.

Rüyada salatalık ve maydanoz görüldüğünde kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada maydanoz kurusu görüldüyse dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, o kimselerden menfaat göreceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına inanılır.

Rüyada poşette maydanoz görülmesi onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada maydanoz çalmak gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, ekmeğine leke süreceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada domates maydanoz görmek bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, kirli işlere bulaşacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada maydanoz ve limon görüldüğünde yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, çareyi başka yerlerde arayacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments