Rüya Tabirleri / ışık rüyaları / Rüyada loş ışık görmek

Rüyada loş ışık görmek

Rüyada loş ışık görmek çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, neşenin yerine geleceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada loş ışık gördüyseniz

  • Sizin onları halletmeyi istemeniz bile yeterli olabilir.Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat bulabilirsiniz.
  • Özel yaşamınızda veya dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler ilginç iş birliklerine veya ilişkilere neden olabilir.

Rüyada loş ışıkta oturmak rüyayı gören için hayatının kötüye doğru gideceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, engellerin ortadan kalkacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi loş ışık görüldüğünde sevinçli ve güzel bir haber almaya, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, ismini herkese duyuracağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments