Rüya Tabirleri / süre rüyaları / Rüyada lokman suresi görmek

Rüyada lokman suresi görmek

Rüyada lokman suresi görmek kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, kısmetin ve başarının engelleneceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına alamet eder.

Rüyada lokman suresi gördüyseniz

  • Bazı değişiklikler yapılması gerekiyorsa diğerlerinin değil, sizin istediğiniz değişiklikler olmasına gayret edin.
  • Bir seyahat veya arkadaşlarınız ya da ailenizle yaşayacağınız bir macera hayatınızı gözden geçirmenize veya bakış açınızı yenilemenize neden olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada lokman suresi okumak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, itibarının ve makamının artacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ş. Uyar

Hayırlı günler. Rüyamda kocam Sad suresinin 2. ve 3. Ayetlerini okuyup gözlerime sürer misin diyordu? Lütfen yorumlar mısınız?

Ş. uyar

Allah razı olsun